12 września 2013

Good Times Bad Times

Gdybym mogła wybrać okres i miejsce, w których chciałabym żyć, byłby to przełom lat 60tych i 70tych w Londynie. Czasy, gdy muzyka rockowa zyskała cudowną popularność, a na ulicach kwitł ruch hipisowski. Odrobina ideologii Flower Power jest nadal we mnie, dlatego często inspiruję się modą tamtych czasów. 

Jedwabną spódnicę midi w etniczne wzory kupiła mi kiedyś mama na wyprzedażach w Monnari, jest to rzecz którą mam w swojej szafie od wielu lat i która jest uniwersalna. Zimą idealna jest do botków i grubych rajstop, a latem do sandałków na obcasie. Czasami warto zainwestować więcej w rzecz dobrej jakości, która zawita w naszej szafie na dłużej i jest wspaniała na każdą okazję. Żeby całość wydawała się bardziej hipisowska, dodatki to różnokolorowe piórka.

Tytuł posta został zaczerpnięty z tytułu piosenki mojego ulubionego zespołu - Led Zeppelin, który właśnie na przełomie lat 60tych i 70tych zyskał największą popularność. Jest to piosenka z ich pierwszej płyty, która łączy w sobie zarówno elementy bluesowe, jak i ostrzejsze rockowe - jeśli jeszcze nie znacie, koniecznie posłuchajcie!

/ skirt - Monnari; shirt - Sisley; feather necklaces and earrings - Top Secret / 
Zdjęcia by Kaszko

13 komentarzy:

Dziękujemy serdecznie za opinie / komentarze ^^ Czytamy wszystkie i staramy się odpowiadać w ramach możliwości.
Będzie nam miło, jak dodasz nas do obserwowanych i polubisz na facebooku =^.^=
Pozdrawiamy
Sylwia, Paulina, Natalia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...