2 stycznia 2013

Mój skarb

Moja cudowna córeczka ma już skończone 2 miesiące, waży 6 kg, przesypia całą nockę i uśmiecha się od uszka do uszka. Nie wyobrażam sobie lepszego rozpoczęcia nowego 2013 roku jak z moim ślicznym bobaskiem.
 pic by my husband and me
Zaczął się okres wyprzedaży, z którego postanowiłam skorzystać, zostawiając Polę z tatą wraz ze ściągniętym w lodówce pokarmem i pożegnalnym buziakiem. Uśmiech na twarzy, wyryty w głowie napis „free” i pędem na zakupy:) Jednak moja mała nie umie pić z butelki co ją strasznie denerwuje. Finał – szybki powrót do domu, przystawienie cyca i brak zakupowych łupów :( No cóż, czeka nas nauka ssania butelki i pewnie do tego czasu brak wizyt w galeriach handlowych. Może załapię się na ostatnie sztuki :)
A w mojej głowie tęsknota za wiosną, za dłuższymi, pogodniejszymi dniami, rowerem, weekendowymi wypadami z Polą, ruchem…pora zadbać o sylwetkę i ujędrnić ciało po ciąży. Pomimo, że przy dziecku nauczyłam się robić parę czynności jednocześnie, biegać by zdążyć jeszcze coś zrobić, błyskawicznie opróżniać talerz bo za chwilę usłyszę głośne EJ! (zapomniałam napisać, że od pierwszych swoich dni mój skarb woła Ej, czym rozbawił wszystkie koleżanki leżące za mną na sali oddziału poporodowego) to dodatkowy solidny trening będzie miłą odskocznią.
Kończę bo słyszę Ej! Ej! Do następnego

6 komentarzy:

 1. można zupełnie się zatracić w tych cudnych oczkach :-.)

  OdpowiedzUsuń
 2. moja śliczna siostrzenica:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Great blog! I would like to invite you to my blog. Let's follow each other ;)
  xxx from Spain
  Happy new year!!

  mydope.net ♥
  mydope.net ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy serdecznie za opinie / komentarze ^^ Czytamy wszystkie i staramy się odpowiadać w ramach możliwości.
Będzie nam miło, jak dodasz nas do obserwowanych i polubisz na facebooku =^.^=
Pozdrawiamy
Sylwia, Paulina, Natalia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...