14 maja 2012

Nietykalni - kino francuskie w najlepszym stylu!


Jeśli jest jakiś film, którego w tym sezonie nie można przegapić, to właśnie jest film "Nietykalni". Oparty na historii autentycznej, film o dwóch mężczyznach, których połączyła niezwykła więź.

Film "Nietykalni" jest dramatem dwóch mężczyzn, jednego, który wskutek wypadku zostaje sparaliżowany i resztę życia spędzi na wózku inwalidzkim, a jego życie będzie zależało od innych oraz drugiego, który pochodzi z nizin społecznych i nie ma szans na godne życie. Jednak film jest także komedią, spotkanie osób pochodzących z dwóch tak różnych światów obfituje w wiele humorystycznych i dość absurdalnych scen. W filmie nie zabraknie również elementu romantycznego ^^ .


Bogaty mężczyzna, przedstawiciel francuskiej klasy wyższej w wypadku traci żonę, zostaje całkowicie sparaliżowany, a jego życie traci sens. Jednak wszystko odwraca się do góry nogami, gdy w roli swojego opiekuna zatrudnia młodego, czarnoskórego mężczyznę ze specyficznym poczuciem humoru, który właśnie wyszedł z więzienia. Więź, która połączy tych mężczyzn będzie dowodem na to, że przyjaźń może ominąć wszelkie podziały zarówno społeczne, jak i ekonomiczne.

Świat kocha kino francuskie, ma ono swój specyficzny klimat, a ten film jest dowodem na to, dlaczego. Świetnie odegrany oraz złożony, nie pozwala widzowi na moment nieuwagi, czy na zmrużenie oka :) Emanuje świetnym humorem, a także wzrusza.

Film "Nietykalni"  do polskich kin wszedł 13 kwietnia, tak więc to ostatni dzwonek na zobaczenie go w kinach! Tego nie można przegapić! ^^

A oto trailer:

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=1X7MjfwgDa8]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy serdecznie za opinie / komentarze ^^ Czytamy wszystkie i staramy się odpowiadać w ramach możliwości.
Będzie nam miło, jak dodasz nas do obserwowanych i polubisz na facebooku =^.^=
Pozdrawiamy
Sylwia, Paulina, Natalia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...